Riputuspiigid


 
Gastro pakub kolme sorti piike:

• Stangepiigid, mis kinnitatakse stangedele ning millel on suur kandevõime. Müüme nii standardmõõtudega piike kui ka ka tellimustöid, mis puhul klient saab tellida piigid vastavalt oma kaupluse eripäradele.

• Perfopiigid, mis kinnitatakse ka vastavale perfoseinale. Perfosein kujutab endast metallist kandepinda, millel on sümmeetriliselt paigutatud augud, kuhu piigid kinnituvad. Pakume ka perfopiike, millel on kaks haru, mis võimaldab riputavate toodete juurde ka hinnasildi lisada.

• Soonseina piigid, mis on enimkasutatavad just spordipoodides. Soonseinad on tugevast materjalist kandepinnad, millel on horisontaalsed sisselõiked. Piigid ja seinad ühilduvad ideaalselt ja võimaldavad mitmekülgset asetust vastavalt kauba eripäradele.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis tutvuda piikide ja perfoseinade võimaluste ning lisadetailidega, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem.