Pakume kõrgkvaliteedilisi suurköögiseadmeid, mis on tuntud oma pikaajalise töökindluse poolest nii rahvusvaheliselt tuntud kontsernides kui ka kodukohvikutes.

Suurköögis olevad seadmed peavad olema töökindlad ning vastupidavad, sest nendest sõltub Teie toitlustusäri edukus. Samuti on köögipinnad kohustatud taluma tohutut koormust ja kokkupuuteid  kõikvõimalike terariistadega.  Toitlustusettevõttes on suisa ohtlik lubada vigu. Seetõttu ongi  Gastro Team spetsialiseerunud just sellele valdkonnale ning garanteerib, et meilt ostetud seadmed on köögitehnika eliit!

Köögiseadmete tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Soovitame tellida koos kaubaga ka meiepoolse transpordi, sest ainult sel juhul võite olla täiesti kindel, et kaup jõuab kohale turvaliselt. Transpordi hind seadmetele ja inventarile on Tallinna piires  25.- €.  Linnavälised sõidud arvutatakse kilomeetri põhiselt.

Köögiseadmeid tuleb regulaarselt ning õigesti hooldada. Õige käitlemise korral on suurköögiseadmete töökindlus garanteeritud vähemalt 10-20 aastaks.

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Team-ist regulaarse ennetava hooldusteenuse, sest puhastuse  eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.