Soonseinad


Soonseinad on tugevast materjalist kandepinnad, millel on horisontaalsed sisselõiked. Soonseinu tuntakse ka piluseinte nime all. On seinu, millel on terve pinna ulatuses läbivad sooned, kuid on ka võimalusi ja erilahendusi mitmeteks teisteks variantideks. Soonseintele paigutatakse kaupu erinevate kandurite abil.  Meie tootevalikus on riiulihoidjad, riidestanged,  kaardihoidjad ja spetsiaalsete toodete hoidjad, nagu rulluiskudele ja mütsidele mõeldud piigid.

Kasutatud soonseinad on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada soonseinade tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata soonseinte suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka soonseinte transpordi ja paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tingimusi, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.