Riiulisüsteemid


Kaupluste riiulisüsteemide puhul on erinev asjaolu võrreldes laoriiulitega see, et erilahenduste korral on materjalide kasutusala laiem. Kaubanduspindadel lähtume sisekujundusest ja arvestame kogu interjööriga. Samuti on võimalik valida ka laos olevate standardlahenduste vahel. Riiulite tellimisel tasub tähelepanu juhtida sisustatavate ruumide tuleohutusnõuetele, mis reguleerivad riiulite ja lae vahelist vahemaad.

Kasutatud riiulisüsteemid on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada riiulite tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata riiulite suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka riiulisüsteemide paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.