Reklaamtooted


Reklaamtooted on mõeldud üksikasjade eksponeerimiseks või reklaami tegemiseks. Sinna hulka kuuluvad  erinevad reklaamtahvlid, mida on võimalik kasutada ka välistingimustes.  Näiteks pealt kaetud jalgadel tahvlid või valgusreklaamid.  Sisetingimustes kasutatavad tooted on ajalehe-, ja ajakirjastendid, hinnasiltide plastmass ümbrised, alekorvid ja palju muud.

Kasutatud reklaamtooted on kontrollitud Gastro spetsialistide  poolt, et tagada nende hea seisukord ja pikaaegne kasutamiskõlblikkus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata reklaamtoodete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada reklaamtoodete kvaliteeti  ja põhjustada tingimusi, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.