Perfo tooted


Perfo toodete alla kuuluvad erinevad perfo stendid ja seinad ning piigid, mille abil on võimalik tooteid esitleda  hinnasiltidega või ilma. Perfo tooted on mõeldud omavahel sobima, mis võimaldab tooteid presenteerida  ka korrapäratult. See tähendab, et vastavalt toote suurusele ja kujule on võimalik piike asetada just selliste vahedega nagu vaja.

Kasutatud perfo tooted on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada perfopiikide ja seinade tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata perfo seinade ja muude perfotoodete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka perfo seinade transpordi ja paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada perfo toodete kvaliteeti  ja põhjustada tingimusi, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.