Letid / Vitriinid


Letid ja vitriinid muudavad kaupluse interjööri  isikupäraseks ja omanäoliseks.  Meie tootevalikus leidub palju poemööblit, kassalette, vitriinkappe ja eksponeerimislaudu. 

Kasutatud letid ja vitriinid on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada nende kaubanduslik välimus ja töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata lettide ja vitriinide suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka lettide ja vitriinide paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.