Korvid / Kärud


Ühe kaupluse vajalikeks vahenditeks on kindlasti ostukorvid-, ja kärud.  Gastro pakub paindlikke lahendusi nii materjali kui ka värvivalikul. Enamasti on klientidele mõeldud ostukorvid plastmassist ning kärud metallist.  Metallist korvid on ka saadaval kuid need on mõeldud pigem kauba hoiustamiseks. Kasutatud korvide ja kärude värvivalik on piiratum kui uutel, kuid saadaval toone ja tooteid on võimalik näha meie kodulehel või esinduspoes. 

Kasutatud poekärud ja korvid on kontrollitud Gastro spetsialistide  poolt, et tuua kasutajani väga heas töökorras olevad vahendid.  Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil eelis tutvuda erinevate poekärude ning korvidega ning valida oma kaupluse jaoks kõige sobivamad vahendid. 

Mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada korvide ja kärude kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.