Pizzaseadmed


 
Maitsva pitsa valmistamisel on oluline, et seadmed on kvaliteetsed ning hoolikalt valitud just õigete standardite järgi. Soovitame valida pitsade jaoks just selleks ettenähtud inventari, et vältida puudujääkidest tekkivaid mõjutusi. Mida täpsemalt Te teate oma vajadusi ja ruumide võimalusi, seda paremini oskame meie Teid aidata õige tehnika valimisel.

Kasutatud pizzaseadmed on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada seadmete täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata pizzaseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Pizzaseadmeid kasutatakse pitsade küpsetamiseks, pitsade ettevalmistamiseks, pitsatooraine säilitamiseks jne.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Pizzaseadmete tootevalikus on pitsaahjud, pitsarullid, taignasegajad, pitsapressid, külmlauad, lisatarvikud jms.

Pizzaseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Team-ist regulaarne ennetav hooldus oma pizzaseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.