Nõudepesu


 
Puhtad nõud on iga toitlustusettevõtte kaubamärk. Nõud ja söögiriistad olgu alati nii säravpuhtad, et ka kõige pühendunum pedant võib südamerahus keskenduda roogade nautimisele. Puhtus ja hügieen on, ja jäävad, üheks silmapaistvamaks, ent elementaarseks näitajaks, mistahes toiduga tegelevas asutuses. Kui toidunõud, klaasid või söögiriistad ei ole korralikult pestud, võib selline mulje mõjuda ettevõttele väga laastavalt.

Kasutatud nõudepesuseadmed on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada seadmete täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata nõudepesuseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Nõudepesuseadmeid kasutatakse erinevat sorti nõude pesemiseks ning erinevate mahtude ja tootlikkusega nõude pesuks.  Laitmatu tulemuste tagamiseks on oluline kasutada spetsiaalseid puhastusaineid, mis ennetavad katlakivi teket. Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Nõudepesuseadmete tootevalikus on eestlaetavad nõudepesumasinad, klaasipesumasinad, kuppel nõudepesumasinad, potipesumasinad, nõudepesukorvid, eelpesuduššid ja nõudepesuliinid.

Nõudepesuseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Team-ist regulaarne ennetav hooldus oma nõudepesuseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.