Kuumseadmed


 
Kuumseadmed on ühed olulisemad seadmed Teie köögis.  Nendest oleneb toitude õigeaegne valmimine ja soovitud küpsuseaste. Ahjud ja pliidid on varustatud taimeritega, mis võimaldab kokkadel muretult tegeleda ka muude ettevalmistustega. Seejärel mängib õigete seadmete valmimisel olulist rolli ka menüü ning toidu kogus, sest vastavalt toitude keerukusele ning küpsemisprotsessidele tuleb valida ka vastav varustus.

Kasutatud kuumseadmed on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada seadmete täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata kuumseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Kuumseadmeid kasutatakse keetmiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, soojendamiseks ja presenteerimiseks.  Enne köögi sisustamist on oluline silmas pidada, et kuumseadmed peavad asetsema seinast veidi eemal. See on oluline asjaolu ruumimahutavuse hindamisel.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Kuumseadmete tootevalikus on elektripliidid, gaasipliidid, ahjud, keedukatlad, marmiidid, kuumvitriinid, taldrikusoojendajad, buffet-d ja mikrouunid.

Kuumseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Team-ist regulaarne ennetav hooldus oma kuumseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.