Külmseadmed


 
Külmseadmetel on suurköökides kanda üsna oluline roll. Ilma jaheda keskkonnata lähevad toorained riknema ning selle tagajärjel võivad kanda endas baketriaalseid levikuid, mis omakorda põhjustavad tervisehäireid. Keegi ei soovi kokku puutuda kliendiga, kellel on toidumürgitus. Kvaliteetne säilitusprotsess tagab Teie toitudele kindla keskkonna ja hoiab toorained värskena.

Kasutatud külmseadmed on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada seadmete täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata külmseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Külmseadmeid kasutatakse toiduainete säilitamiseks, külmutamiseks, presenteerimiseks, jahutamiseks ning  jää tootmiseks. Parima maitsesäilivuse nimel on elementaarne, et erinevat liiki tooraineid säilitatakse eraldi.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Külmseadmete tootevalikus on külmkapid, kiirjahutuskapid, külmkambrid, külmvitriinid, külmtöölauad,  jäämasinad, sügavkülmad ja salatiletid.

Külmseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Team-ist regulaarne ennetav hooldus oma külmseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.