Kasutatud tooted


 

Iga eduka äritegevuse alustalaks on investeerimine korralikku ning usaldusväärsesse tehnikasse.  Juhul, kui investeerimise eelarve ei ole võrdväärne uutele toodetele kuluva summaga, siis soovitame valida samad seadmed meie kasutataud toodete hulgast.

Gastro pakub laias valikus kasutatud suurköögiseadmeid ning kaupluste ja ladude sisustust, mille kvaliteeti on rangelt kontrollitud ja pikaaegne töökindlus garanteeritud. Teise ringi seadmed ei ole veel kulunud ja väsinud vaid paljudel juhtudel on ettevõtted näiteks oma tegevuse lõpetanud või hankinud inventari, mis hiljem ei ole kasutust leidnud.

Külastage ka meie esinduspoodi Silikaltsiidi 2, Tallinnas. Seal on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Paljudel juhtudel piisab ka mõnest lihtsamast seadmest või kombineeritud tehnikast, et saavutada optimaalne tulemus.   Kohale tulles on Teil eelis hinnata köögiseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Kasutatud tooted ja seadmed on laos olemas ja garantii kehtib kõigele 3 kuud.

Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 20 %.